تقویم
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 15497
 بازدید امروز : 1
 کل بازدید : 98582
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2344
اخبار > آغاز عملیات اجرایی کامل‌ترین تقاطع غیرهم‌سطح بندرعباس


  چاپ        ارسال به دوست

بهادر خبر داد:

آغاز عملیات اجرایی کامل‌ترین تقاطع غیرهم‌سطح بندرعباس

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر در آیین آغاز به کار پروژه تقاطع غیرهم‌سطح مهرگان که با حضور فرماندار، اعضای شورای اسلامی شهر، شهردار و جمعی دیگر از مدیران شهری برگزار شد، اظهار کرد: این تقاطع، به صورت بدری اجرا می‌شود و کامل‌ترین تقاطع شهر است.

وی با اشاره به اینکه اجرای راست‌گردهای این تقاطع با اولویت انجام می‌شود، افزود: با توجه به شرایط کنونی محل اجرای این تقاطع، ناچار به احداث دو دستگاه پل هستیم.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس ادامه داد: عرشه این پل متشکل از از دال بتنی درجا ریز مجوف با ارتفاع ثابت 1.3 متر به همراه تکیه‌گاه‌های لغزان است.

بهادر با اشاره به برخی دیگر از مشخصات فنی این تقاطع، گفت: طول عرشه پل 64 متر و عرض عرشه هر پل 13 متر است و برای احداث آن 36 عدد شمع جمعاً به طول 800 متر در جاریز احداث می‌شود.

وی بیان کرد: اجرای این تقاطع غیرهم‌سطح که تلاش داریم طی مدت یک سال به بهره‌برداری برسد، نیازمند 17 هزار و 400 متر مربع قالب‌بندی، 451 هزار کیلوگرم آرماتوربندی، 9 هزار و 200 متر مکعب بتن‌ریزی، 59 هزار متر مکعب خاک‌برداری و 79 هزار متر مکعب خاک‌ریزی است.

معاون امور زیربنایی و عمرانی شهرداری بندرعباس همچنین با اشاره به اختصاص اعتبار 130 میلیارد ريالی برای اجرای این پروژه، عنوان کرد: طول کل مسیرهای پروژه پنج هزار و 775 متر بوده و حجم بیس و ساب‌بیس این مسیرها 19 هزار و 900 مترمکعب است.


١١:٢٠ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٤١٦    /    تعداد نمایش : ٥٤٩خروج