تقویم
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 4724
 بازدید امروز : 62
 کل بازدید : 38980
 بازدیدکنندگان آنلاين : 2
 زمان بازدید : 1/7344
اخبار > معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان مطرح کرد: تدوین استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری/ همکاری شهرداری در اجرای سیاست‌های توسعه‌محور معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان از ترسیم استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری خبر داد.


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیر همسطح شهداء

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان مطرح کرد: تدوین استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری/ همکاری شهرداری در اجرای سیاست‌های توسعه‌محور معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان از ترسیم استراتژی توسعه شهر بندرعباس با همکاری شهرداری خبر داد.

وی افزود: در راستای بهبود وضعیت پروژه‌های عمرانی شهر، جلسات متعددی گرفته شده و استراتژی لازم برای توسعه بنیادی شهر با همکاری شهرداری تدوین شده است.

معاون امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به رصد پروژه‌های عمرانی شهر بندرعباس و رفع معارض آن طی جلسات متعدد به صورت دو هفته یک بار، خاطرنشان کرد: اولویت‌های اجرایی تدوین شده در این استراتژی در حوزه‌های عمرانی، با اولویت پروژه‌های حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری به منظور ارتقای سطح خدمات شهر و افزایش رضایتمندی شهروندان است.

مدرس ضمن تقدیر از همکاری خوب شهرداری در اجرای سیاست‌های توسعه‌محور، تصریح کرد: طی یک سال آینده شاهد تحولات بزرگی در شهر خواهیم بود و بخشی از نیازهای شهروندان در بازه زمانی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت تامین می‌شود.

وی با اشاره به بهره‌برداری از پروژه تقاطع‌ غیرهم‌سطح آزادگان طی سال گذشته و بهره‌برداری از تقاطع ابوموسی طی آینده نزدیک، گفت: یکی دیگر از پروژه‌های مدنظر، تقاطع شهدا است که امیدواریم در برنامه کوتاه مدت، با تامین اعتبار و اختصاص زمان لازم به بهره‌برداری برسد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنانش به اجرای پروژه‌های متعدد در ساحل شهر بندرعباس اشاره کرد و در این ارتباط نیز اظهار کرد: اجرای جاده ساحلی در شرق بندرعباس، مدیریت پساب فاضلاب شهری و چند پروژه شاخص دیگر، جزو این پروژه‌ها هستند.

مدرس تاکید کرد: مدت زمان اجرا و کیفیت در اجرای پروژه‌های عمرانی به عنوان اولویت‌های مهم این بخش مدنظر مدیریت عالی استان و بخش‌های مربوط به این عملیات‌ها است.

وی در انتها نیز با بیان اینکه هرمزگان وضعیت خوبی در بحث بودجه عمرانی دارد، عنوان کرد: اولویت ما در تخصیص بودجه به بخش عمرانی، پروژه‌های دارای 80 درصد پیشرفت فیزیکی است.


١٢:٢٧ - يکشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٥٣٢٣    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج