تقویم
اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6900
 بازدید امروز : 8
 کل بازدید : 51814
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0/1719
اخبار > بامداد امروز، استاندار هرمزگان با همراهی معاون امور عمرانی، شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های ساحلی شهر بندرعباس بازدید کردند.


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید استاندار هرمزگان از پروژه‌های ساحلی شهر بندرعباس

بامداد امروز، استاندار هرمزگان با همراهی معاون امور عمرانی، شهردار و جمعی از مدیران از پروژه‌های ساحلی شهر بندرعباس بازدید کردند.

وی با تاکید بر اینکه هرمزگان تمامی استعدادهای کشور را در خود دارد که باید آنها را شناخت و برای شکوفایی این ظرفیت ها تلاش کرد، افزود: بندرعباس با توجه به ظرفیت هایی که دارد، می تواند به زیباترین شهر بندری ایران تبدیل شود و همه باید برای رسیدن به این نقطه مطلوب تلاش کنیم.

استاندار هرمزگان در ادامه نیز ضمن قدردانی از تلاش‌های شهرداری بندرعباس در اجرای پروژه‌های توسعه‌محور و زیرساختی اظهار کرد: همه باید تلاش کنیم که بندرعباس به عنوان مرکز استان هرمزگان به بندری تبدیل شود که مایه افتخار همه ایرانیان باشد و به تبع آن سایر شهرها و روستاهای استان نیز می توانند از این الگو استفاده کرده و رشد یابند.

اضافه می‌شود، در این برنامه دو پروژه بزرگ شامل بلوار توسعه بلوار ساحلی شهر بندرعباس به سمت شرق و همچنین اولویت پنجم توسعه بلوار ساحلی(حد فاصل بندر شهید حقانی و مدیان لارک) مورد بازدید و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است، احداث این بلوار در امتداد بلوار ساحلی موجود به سمت شرق شهر بندرعباس تا دانشگاه هرمزگان با عرض ۱۱۰ متر توسط شهرداری بندرعباس در حال انجام است.


١٢:٠٠ - سه شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ٥٨٤٧    /    تعداد نمایش : ٢٣٥خروج