• 1399/05/20 - 09:32
  • - تعداد بازدید: 643
  • - تعداد بازدیدکننده: 28
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهادر مطرح کرد :

مجهزترین میدان میوه و تره بار جنوب کشور در بندرعباس

معاون امور عمرانی و زیربنایی شهرداری بندرعباس گفت: میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس یکی از مجهزترین میدان های کل کشور است.

معاون امور عمرانی و زیربنایی شهرداری بندرعباس گفت: میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس یکی از مجهزترین میدان های کل کشور است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور عمرانی و زیربنایی شهرداری بندرعباس، عبدالرضا بهادر بیان کرد: این بازار در مجموع دارای 107 غرفه شامل92غرفه عمده فروشی و 15 غرفه خرده فروشی با مساحت 29 هزار و 500 متر مربع و دو باسکول 60تنی که نیاز شهروندان در این زمینه را به کلی مرتفع می‌کند.

وی در ادامه افزود: در محل میدان قدیم ۳۵ غرفه دایر بود که پس از جلسات متعدد، توافق نهایی با آنها صورت گرفته و این غرفه‌ها به محل میدان جدید منتقل شده‌اند.

بهادر تصریح کرد: این میدان با ۲۴ هکتار مساحت در شرق شهر بندرعباس و در نزدیکی میدان میوه و تره‌بار قدیم قرار دارد
.
معاون امور عمرانی و زیربنایی شهرداری بندرعباس افزود: در این میدان، واحدهای خدماتی شامل خدمات بانکی، حمل‌ونقلی و تعمیرگاهی،مهمانپذیر، نانوایی،رستوران،آتش نشانی، پاسگاه انتظامیو غیره احداث شده است که متراژ آن 7هزار و 917متر می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: 40هزار متر نیز فضای سبز در این مجموعه در نظر گرفته شده است که با همکاری سازمان فضای سبز شهرداری در حال انجام است.

بهادر خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف ساماندهی میادین و انجام خدمات  بهتر به شهروندان و در عرصه فروش تره بار صورت گرفته است.

معاون عمرانی و امور زیر بنایی شهرداری بندرعباس افزود: میدان جدید  فضاهای بیشتر و دارای امکانات رفاهی بهتری نسبت به میدان قدیم دارد و با توجه به موقعیت مکانی دسترسی را برای فروشندگان و خریداران تسهیل کرده است.

بهادر در پایان خاطرنشان کرد: روزانه طبق آمار میانگین 10هزار نفر در این بازار تردد می کنند که خود ملزم به وجود مهمانسرا در همچین میدانی می باشد و نیز برای راحتی  رانندگانی که از مسیر های دور به این جا برای تخلیه بار می ایند امکانات رفاهی ویژه در نظر گرفته شده است.

  • گروه خبری : خبر,اقتصادی
  • کد خبر : 10517
کلمات کلیدی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید